Bioxcin Forte Tanışma Paketi
Bioxcin Forte Tanışma Paketi

Bioxcin Forte Tanışma Paketi (767818)

Marka : Bioxcin
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : 89,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 74,25 TL(KDV Dahil)

Bioxcin Forte Tanışma Paketi

 

Bioxcin Forte Serum 30ml + Forte Şampuan 300ml Seti

Bioxcin Forte Şampuan 300ml

Yoğun Saç Dökülmesi İçin Şampuan

Bitkisel maddeler içeren şampuan, konsantre formülü sayesinde saç dökülmesini engellemeye ve saçları güçlendirmeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan yoğunlaştırılmış vitamin ve mineraller sayesinde saç ve saçlı deriyi beslemeye yardımcı olarak saçların daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlamaya çalışır.

 

Kullanım Şekli:

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın. Şampuanınızı saçınızda bir iki dakika beklettikten sonra iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur.

 

Bioxcin Forte Serum 30ml

Yoğun Saç Dökülmesi İçin Serum

Yoğun saç dökülmesine karşı, zayıf saç köklerini güçlendirmeye ve daha sağlıklı olmalarına yardımcı olur. Saç tellerini kalınlaştırmaya, canlandırmaya, saçlara hacim ve direnç kazandırmaya yardımcıdır.

 

Kullanım Şekli:

İhtiyaç olan bölgeye ve çevresine her gece 15-20 damla uygulanabilir. Etkinliğini arttırmak için isteğe bağlı olarak sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilir.

 

forte tanışma paketi

Marka Arama
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.