Bioxinin Forte %5 Deri Spreyi

Marka : Bioxcin
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺76,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,00(KDV Dahil)
Bioxinin Forte %5 Deri Spreyi
 
 
Minoxidil, başımızda bulunan saç köklerini beslediği yapılan tüm çalışmalarda kanıtlanmıştır. 1986 yılında Amerika'da ortaya çıkan ve halen Avrupa'nın 27 ülkesinde kullanılan bir üründür.
 
Minoxidil yada diğer saç çıkarmaya yardımcı ürünlerin kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte mevcut saçların daha sağlıklı kalmasını sağladığı kullanıcılar tarafından onaylanmıştır.
 
Kullanım Şekli;
Bioxinin Forte %5 Deri Spreyi erkekler için tasarlanmıştır. Sabah ve akşam olmak üzere özellikle kuru saç derisine 5 püskürtme (1ml) yapılması gerekmektedir. Günlük 1 kez yapılmaması ve 5 püskürtmeden çok uygulanmaması çok önemlidir. Sprey 1 kez püskürtüldükten sonra parmak uçlarımızla masaj yaparak ürünü başımıza yedirmemiz gerekmektedir. Bu işlem 5 kez tekrarlayarak uygulanmalıdır. Uygulama bitiminde 30-40 dakika beklenmeli daha sonra isteğe bağlı olarak yıkanabilmektedir. 1 kutu yaklaşık 30 günlük kullanım için tasarlanmıştır. 
 
Ne Kadar Kullanılması Gerekmektedir;
Sağlıklı bir sonuç alınması noktasında 4-6 ay düzenli bir şekilde uygulanması gerekir. Maksimum etki görülmesi 12 ayı bulacaktır.
Marka Arama