• Şubat 18, 2021 Genel

  Güneş lekeleri bazı durumlar ortaya çıkabilen, genellikle kahverengi yapıda olan lekelerdir. Bu lekeler sıklıkla koyu ten rengine sahip kişilerde görülebilmektedir. Ağırlıklı olarak yanaklarda, dudaklarda, burun, çene, boğaz ve kollarda görülebilir. Güneş lekelerinin görüldüğü bölgelerin ortak noktası, çoğunlukla güneşe maruz kalmalarıdır. Bu lekelerden mustarip kişilerin güneş lekesi nasıl giderilir sorularına cevap verebilecek olan bir içerik hazırladık. 

  güneş lekesi nasıl giderilir, güneş lekesi kapatıcı, güneş lekesi kapatan ürünler,
 • Ocak 31, 2021 Genel

  Ayak bakımı, her bireyin sağlığı açısından dikkat etmesi gereken bakımlar arasında yer almaktadır. Genellikle gün boyunca ayaklarımızı hunharca kullanırız ve bakımı konusunda yeteri kadar ciddiyet göstermeyiz. Ancak özellikle kış aylarında gün boyunca ayakkabıların içerisinde, havasız bir şekilde bulunan ayaklarımızı bakımı oldukça önem teşkil etmektedir.

  ayak bakımı nasıl yapılır, doğru ayak bakımı nasıl olmalı,
 • Ocak 07, 2020 Genel

  Günümüzde vücuttaki kıllar çoğu kişi için istenmeyen kıllar arasında yer almaktadır. Koltukaltı kılları, kol ve bacak kılları, genital bölge kılları söz konusu kıllar olabilmektedir. Kadın ve erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmak konusunda alternatif çözümler bulunmaktadır. Sizler için bu yazımızda hem kadınlar hem de erkekler için vücuttaki kıllardan nasıl kurtulunur? konusu hakkında bilgiler vereceğiz.

  vücut kılları alma, vücut kılları dökme, vücut kıllarından kurtulma, acısız vücut kılları aldırma,
 • Aralık 20, 2019 Genel

  Ülkemizde kellik sorunu yaşayan birçok kişi bulunmaktadır. Saç arkalarında, yanlarında veya önlerinde dökülen saçlar kişileri rahatsız edebilir. Bu durumda kişilerin saçları dökülmeden önce alabileceği önlemler bulunmaktadır. Saç dökülmesi sonrasında da saç ekimi sayesinde kaybedilen saçlar küçük bir operasyon ile tekrardan yerlerine konabilir. Bu yazımızda sizler için saç ekimi nedir, saç ekimi ücretleri ve saç dökülmesine çözüm konu başlıklarını inceleyeceğiz.

  saç ekimi nedir, saç nasıl ektirilir, saç ekim ücretleri,
 • Aralık 17, 2019 Genel

  Saç dökülmesine ne iyi gelir? sorusu genel olarak saçları yeni dökülmeye başlamış veya ailesinde büyükleri tarafından saçı dökülmüş olan kişiler tarafından sorulan bir sorudur. Siz de çok geç olmadan saç dökülmesine karşı önlem almak istiyorsanız yapabileceğiniz basit adımlar bulunmaktadır. Ayrıca yazımızın devamında çoktan saçı dökülmüş kişiler için neler yapabileceklerine dair tavsiyeler bulunmaktadır. Kellik durumundan çekinenler ve daha fazla saçsız bir şekilde dolaşmak istemeyenler için bilgilendirici bir yazı olacaktır.

  saç dökülmesi önleme, saç dökülmesine ne iyi gelir, saçlarım dökülüyor, saçlarım dökülmesin,
 • Aralık 17, 2019 Genel

  Kozmetik ile Dermokozmetik farkı nedir konusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kozmetik ürünleri bildiğiniz üzere hem kadınlar hem de erkekler tarafından günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kozmetik ürünleri geçici çözümler sağladığı gibi sağlığa zararları da olduğu bilinmektedir. Bu aşamada devreye dermokozmetik ürünleri girmektedir. Sizler için yazımızın devamında Kozmet ile Dermokozmetik farkı nedir konusuna açıklık getireceğiz.

  kozmetik, dermokozmetik, dermokozmetik nedir, dermokozmetik ile kozmetik farkı,
 • Aralık 17, 2019 Genel

  Diyet listesi, günümüzde zayıflamak isteyen ve sağlıklı beslenmeye adım atanlar tarafından oluşturulan bir listedir. Bu liste kimi zaman diyetisyenlerin gözetimi altında oluşturulurken kimi zaman da kulaktan dolma bilgiler ile oluşturulmaktadır. Bu yazımızda sizlere diyet listesi konusunda dikkat etmeniz gerekenleri söyleyecek, en popüler diyet listesi olan İsveç diyeti hakkında sizlere bilgiler sunacağız.

  diyet listesi hazırlama, diyet listesi neye göre hazırlanır, diyet listesi, kolay diyet listesi,
  Çerez Kullanımı

  Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.