Blog

Kozmetik ile Dermokozmetik Farkı Nedir?

04 Eylül 2019

Kozmetik ile Dermokozmetik farkı nedir konusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kozmetik ürünleri bildiğiniz üzere hem kadınlar hem de erkekler tarafından günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kozmetik ürünleri geçici çözümler sağladığı gibi sağlığa zararları da olduğu bilinmektedir. Bu aşamada devreye dermokozmetik ürünleri girmektedir. Sizler için yazımızın devamında Kozmet ile Dermokozmetik farkı nedir konusuna açıklık getireceğiz.

Diyet Listesi Nasıl Hazırlanır? Dikkat Edilmesi Gerekenler

02 Eylül 2019

Diyet listesi, günümüzde zayıflamak isteyen ve sağlıklı beslenmeye adım atanlar tarafından oluşturulan bir listedir. Bu liste kimi zaman diyetisyenlerin gözetimi altında oluşturulurken kimi zaman da kulaktan dolma bilgiler ile oluşturulmaktadır. Bu yazımızda sizlere diyet listesi konusunda dikkat etmeniz gerekenleri söyleyecek, en popüler diyet listesi olan İsveç diyeti hakkında sizlere bilgiler sunacağız.

Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?

29 Ağustos 2019

Saç dökülmesine ne iyi gelir? sorusu genel olarak saçları yeni dökülmeye başlamış veya ailesinde büyükleri tarafından saçı dökülmüş olan kişiler tarafından sorulan bir sorudur. Siz de çok geç olmadan saç dökülmesine karşı önlem almak istiyorsanız yapabileceğiniz basit adımlar bulunmaktadır. Ayrıca yazımızın devamında çoktan saçı dökülmüş kişiler için neler yapabileceklerine dair tavsiyeler bulunmaktadır. Kellik durumundan çekinenler ve daha fazla saçsız bir şekilde dolaşmak istemeyenler için bilgilendirici bir yazı olacaktır.

Saç Ekimi Nedir? Saç Dökülmesine Çözüm

28 Ağustos 2019

Ülkemizde kellik sorunu yaşayan birçok kişi bulunmaktadır. Saç arkalarında, yanlarında veya önlerinde dökülen saçlar kişileri rahatsız edebilir. Bu durumda kişilerin saçları dökülmeden önce alabileceği önlemler bulunmaktadır. Saç dökülmesi sonrasında da saç ekimi sayesinde kaybedilen saçlar küçük bir operasyon ile tekrardan yerlerine konabilir. Bu yazımızda sizler için saç ekimi nedir, saç ekimi ücretleri ve saç dökülmesine çözüm konu başlıklarını inceleyeceğiz.

Vücuttaki Kıllardan Nasıl Kurtulunur?

27 Ağustos 2019

Günümüzde vücuttaki kıllar çoğu kişi için istenmeyen kıllar arasında yer almaktadır. Koltukaltı kılları, kol ve bacak kılları, genital bölge kılları söz konusu kıllar olabilmektedir. Kadın ve erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmak konusunda alternatif çözümler bulunmaktadır. Sizler için bu yazımızda hem kadınlar hem de erkekler için vücuttaki kıllardan nasıl kurtulunur? konusu hakkında bilgiler vereceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.