Garanti Koşulları
 

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. www.dermosiparis.com isimli web sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırı unsur teşkil edecek herhangi bir ürün satışını yapmadığımzı, satışını yaptığımız medikal türü ürünlerin reçetesiz ürün kapsamında olduğunu, reçetesiz ürünlerin tamamının T.C. Sağlık ve Tarım Bakanlığı onaylı ürünler olduğunu taahhüt ederiz.

 

 

İade Koşulları:
 

 • Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Dermosiparis.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için sizden herhangi bir kargo ücreti talep edilmez. İadenizi Aras Kargo şubelerinden "Dermo Sipariş - Nail Akçam Düzce Tüfekçi Şubesi" anlaşması ile gönderebilirsiniz. Tırnak içerisinde belirttiğimiz ifadeyi kargo yetkilisine aktarmanız yeterli olacaktır.
   
 • İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
   
 • Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Hasarlı gelen ürünler için tutanak tutturulması zorunludur. Tutanak tutturulmadığı takdirde hasarlı ürünleri güvenli bir şekilde tekrar tarafımıza kargolamanız gerekmektedir.
   
 • Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
 1. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 2. Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 3. ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
 4. Makyaj Malzemeleri

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.